Ubytování - Fara maltézských rytířů

Tipy na výlety

Česká Lípa (4 km) - krytý aquapark se saunou, zimní stadion, tenisové kurty, squash, kino, vlastivědné muzeum, vodní hrad.
Cyklostezka + stezka pro in-line brusle "Varhany" v délce 17 km, v zimě trať pro běžky Č. Lípa - Kamenický Šenov vede 300 m od fary.

Kamenický Šenov (5 km) - Panská skála, sklářské muzeum

Liberec (49 km) - Ještěd, ZOO, Jizerské hory

Nový Bor (9 km) - sklářské muzeum

Děčín (26 km) - ZOO

Ústí nad Labem (39 km) - ZOO, muzeum...

Litoměřice (39 km)

Národní park České Švýcarsko (17 km)

Heřmanice u Jablonného v P. (24 km) - Ranč Malevil - golf

Polevsko u Nového Boru (11 km) - lyžařský vlek + běžkařské tratě

Prácheň u Kamenického Šenova (9 km) - lyžařský vlek

Doksy, Máchovo jezero (23 km)

Zámek Lemberk, Zákupy, Houska, hrad Bezděz, Ralsko, Ronov, skalní hrad Sloup v Čechách...

Praha (84 km)

Drážďany (79 km)

Vzdálenost od hranic s Německem - 30 km

Lužické hory...
 

Horní Libchava Horní Libchava

0km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Horní Libchava je vesnice v České republice . Nachází se na severu země, asi 5 km severozápadně od města Česká Lípa . Obec Horní Libchava má příhodnou polohu mezi několika turist..


Česká Lípa Česká Lípa

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Peklo, moc pěkné. Byla jsem tam před pár lety na začátku jara a těch bledulí, co tam bylo kolem, to není nikde jinde. To je peklo, kolik je tam bledulí... Příště pojedu tím směr..


Vodní hrad Lipý Vodní hrad Lipý

5km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Vodní hrad Lipý je jedna z dominant severočeského města Česká Lípa. Základem stavby Vodní hrad Lipý je mohutná hradba s renesančním oknem a dvě branské věže. Na nádvoří si n..


Lesní divadlo Sloup v Čechách Lesní divadlo Sloup v Čech..

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Lesní divadlo Sloup v Čechách je přírodní divadelní scéna nad obcí Sloup v Čechách . Nachází se uprostřed pískovcových skal, v oblíbené turistické oblasti na severu České republi..


Skalní hrad a poustevna Sloup Skalní hrad a poustevna Sl..

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Skalní hrad a poustevna Sloup je nejlépe zachovalý skalní hrad v České republice . Stojí na 35 m vysoké skále v údolí Dobranovského potoka v obci Sloup v Čechách . Skalní hrad a ..


Lezecké stěny u Sloupu v Čechách Lezecké stěny u Sloupu v Č..

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Lezecké stěny u Sloupu v Čechách se nacházejí v bývalém lomu na pískovec. Nacházejí se na severu České republiky mezi Sloupem v Čechách a Svojkovem. V blízkosti lesního divadla. ..


Vyhlídka Na Stráži Vyhlídka Na Stráži

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Vyhlídka Na Stráži je vyhlídkový bod na skalním masivu nad obcí Sloup v Čechách . Pískovcová plošina poskytuje výhled v úhlu přibližně 180°. Nachází se naproti skalnímu hradu Slo..


Restaurace Ajeto Restaurace Ajeto

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Restaurace Ajeto je unikátně propojená restaurace se sklářskou dílnou v Česku . Nachází se v Libereckém kraji, v Novém Boru , v ulici T. G. Masaryka 805. O restauraci Restaurac..


Samuelova jeskyně Samuelova jeskyně

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Samuelova jeskyně je uměle vytesaný prostor, který sloužila jako poustevna. Nachází se v oblíbené rekreační oblasti Sloup v Čechách na severu České republiky . Poustevna je vyte..


Panská skála Panská skála

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Panská skála je čedičový vrch výrazně vystupující z náhorní plošiny nacházející se u Kamenického Šenova na severu České republiky . O Panské skále Panská skála je nejznámější..


Modlivý důl Modlivý důl

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Modlivý důl, kterým se pyšní obec Svojkov na severu České republiky, je nejen poutním místem s půvabnou skalní kaplí, ale zároveň překrásným skalnatým údolím o délce 1 km, do kte..


Kvítkov Kvítkov

6km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Obec Kvítkov leží asi 6 km jihozápadně od České Lípy, ve směru na Úštěk. První písemná zmínka o obci Kvítkov pochází z roku 1295 v souvislosti s Janem z Kvítkov. Dále je v roce 1..


Autodrom Sosnová Autodrom Sosnová

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Autodrom Sosnová se nachází ve stejnojmenné obci, která leží v těsné blízkosti města Česká Lípa v severní části Česka . Autodrom Sosnová byl dokončen v roce 1994, v tu dobu se ..


Nový Bor Nový Bor

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Na severu České republiky, na úpatí Lužických hor leží malé sklářské město Nový Bor. Malé, příjemné město, které proslavila především sklářská tradice a Bedř..


Koupaliště Sloup v Čechách Koupaliště Sloup v Čechách..

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Koupaliště Sloup v Čechách je přírodní koupaliště v Česku . Nachází se v Libereckém kraji, v obci Sloup v Čechách , přesně na jednom z břehů Radvaneckého rybníka. Koupaliště Slo..


Havraní skály Havraní skály

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Havraní skály jsou tvořeny skupinou sedmi pískovcových skalních věží na pískovcovém hřbetu. Nacházejí se cca 1 km severně od obce Radvanec , v Česku . O skalách Havraní skály j..


Peklo Peklo

8km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Národní přírodní památka Peklo se rozkládá v délce 4 km mezi obcí Zahrádky a městem Česká Lípa , na severu České republiky . Peklo je údolní, místy až 60 metrů široká, skalní pr..


Rozhledna Strážný vrch Rozhledna Strážný vrch

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Rozhledna Strážný vrch je dřevěná rozhledna vybudovaná na místě s dlouhou tradicí výhledů. Nachází se v lese mezi obcemi Merboltice, Velká Javorská a Polesí v České republice . ..


Ajeto Sklářská krčma Ajeto Sklářská krčma

10km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Ajeto Sklářská krčma je zajímavý objekt v Česku . Nachází se v Libereckém kraji, u Cvikova , v obci Lindava . O sklářské krčmě Ajeto Sklářská krčma je citlivě zrekonstruovaný o..


Lyžařský areál Polevsko Lyžařský areál Polevsko..

9km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Lyžařský areál Polevsko je malé lyžařské středisko v Lužických horách. Nachází se v Polevsku nedaleko města Česká Lípa v České republice. Leží v nadmořské výšce 550 m na jihovýc..


Najít více zajímavostí »
Vložte zajímavosti v okolí na svůj web »

Fotografie z Panoramio jsou chráněny autorským zákonem

   

 

.
www.faralibchava.cz
Fara maltézských rytířů v Horní Libchavě hodnocení